Angielski dla młodzieży i dorosłych

Wyjazd za granicę, anglojęzyczni znajomi? Bez angielskiego nie dasz rady. Dlatego warto poszerzyć językowe horyzonty, ucząc się u profesjonalnej lektorki.

Proponuję unikatowe na polskim rynku indywidualne kursy dla młodzieży i dorosłych prowadzone 100 proc. po angielsku na każdym poziomie. W przeciwieństwie do kursów grupowych, to czas poświęcony tylko Tobie i Twojej znajomości języka. W ciągu 15 lat pracy wypracowałam skuteczny schemat pracy, ale każdy mój klient jest inny i dopasuję formę zajęć do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zajęcia zaczniemy od swobodnych konwersacji, żeby rozmawiając na bliskie Ci tematy, “uaktywniać” słowa i zwroty, które dotąd były Ci znane tylko z widzenia. Takie zanurzenie w języku pozwoli Ci naturalnie przełamywać barierę językową. Potem stopniowo wprowadzimy ćwiczenia poszerzające znajomość słownictwa z interesujących Cię dziedzin albo zagadnienia gramatyczne, wykorzystując metodę deep learning. Na koniec każdych zajęć przedstawię Ci indywidualny feedback. Pracy z lektorem nie zastąpi żadna aplikacja!

Liczbę zadań domowych dostosuję do Twoich możliwości czasowych. Materiały na zajęcia wybiorę pod kątem Twoich umiejętności i zainteresowań, więc lekcje nie będę nudne ani monotonne.

Zaplanuję też dla Ciebie regularne powtórki, żeby utrwalić nowe słowa i zwroty. Zaletą tych indywidualnych zajęć z języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych jest elastyczność: zajęcia możesz rozpocząć w dowolnym momencie w roku, wybrać pasujące terminy i godziny oraz dopasować liczbę zajęć w tygodniu, miesiącu lub semestrze.

Przed indywidualnym zajęciami z języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży zapraszam Cię na bezpłatne spotkanie zapoznawcze, żeby wspólnie omówić oczekiwania i potrzeby oraz Twoje dotychczasowe doświadczenia z językiem angielskim. Gdy znajdziemy wspólny język, nauka języka angielskiego będzie przyjemnością.

Zapraszam serdecznie!

Katarzyna Sobiepanek

Indywidualne kursy języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży prowadzę zdalnie na platformie Teams lub Skypie oraz stacjonarnie w Szczecinie na Niebuszewie.

Na życzenie wystawiam faktury dla klientów indywidualnych i firm.