Lekcje angielskiego dla młodzieży i dorosłych

Wyjazdy zagraniczne, anglojęzyczni znajomi, angielski w szkole, na ulicy, czy na wakacjach – bez języka dziś jak bez ręki. Dlatego warto poszerzyć językowe horyzonty, ucząc się u profesjonalnej lektorki.

Proponuję unikatowe na polskim rynku kursy indywidualne dla młodzieży i dorosłych prowadzone 100 proc. po angielsku na każdym poziomie. Indywidualne kursy języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych to czas poświęcony tylko Tobie i Twojej znajomości języka. W ciągu 15 lat pracy wypracowałam skuteczny schemat prowadzenia lekcji, jednak każdy mój uczeń jest inny i zawsze dopasowuję formę zajęć do indywidualnych potrzeb danej osoby.

Często zaczynam zajęcia od swobodnych konwersacji, żeby rozmawiając na interesujące Cię tematy “uaktywniać” słowa i zwroty, które dotąd znałeś jedynie biernie. Takie zanurzenie w języku pozwoli Ci łagodnie i naturalnie przełamywać barierę językową. Potem stopniowo wprowadzam ćwiczenia poszerzające znajomość słownictwa z interesujących Cię dziedzin albo zagadnienia gramatyczne, wykorzystując metodę deep learning. Liczbę zadań domowych także dostosowuję do Twoich możliwości czasowych. Materiały na zajęcia wybieram wyłącznie pod kątem Twoich umiejętności i zainteresowań, więc lekcje nie są nudne ani monotonne.

Planuję też dla Ciebie regularne powtórki, żeby utrwalić nowe słowa i zwroty. Obok różnorodności formy największą zaletą indywidualnych zajęć z języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych jest elastyczność: zajęcia możesz rozpocząć w dowolnym momencie w roku, wybrać pasujące terminy i godziny oraz dopasować liczbę zajęć w tygodniu, miesiącu lub semestrze.

Przed indywidualnym zajęciami z języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży zapraszam Cię na bezpłatne spotkanie zapoznawcze, żeby wspólnie omówić oczekiwania i potrzeby oraz Twoje dotychczasowe doświadczenia z językiem angielskim.

Gdy znajdziemy wspólny język, nauka języka angielskiego będzie przyjemnością.

Zapraszam serdecznie Katarzyna Sobiepanek

Indywidualne kursy języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży prowadzę zdalnie na platformie Teams lub Skypie oraz stacjonarnie w Szczecinie na Niebuszewie.

Na życzenie wystawiam faktury dla klientów indywidualnych i firm.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *