Konwersacje po angielsku

Nawet osoby uczące się języka od wielu lat miewają problemy ze swobodnym wypowiadaniem się po angielsku. Dlatego zapraszam na indywidualny kurs konwersacji, który pomoże skutecznie poprawić Twoją komunikację w języku angielskim.

Zacząć mówić po angielsku można niezależnie od poziomu. Indywidualny kurs konwersacji i komunikacji przeznaczony jest zarówno dla osób rozpoczynających naukę, jak i tych bardziej zaawansowanych. Konwersacje i komunikacja 100 proc. po angielsku pozwolą łagodnie i naturalnie przełamywać barierę językową, jak i poprawić Twoje obecne umiejętności. A wszystko w przyjaznej atmosferze i w Twoim indywidualnym tempie.

Materiały na indywidualne zajęcia konwersacyjne dobieram do Twoich umiejętności i zainteresowań, więc lekcje są ciekawe i różnorodne. Na kursie, prowadząc rozmowy na interesujące Cię tematy, niepostrzeżenie przestawisz się z biernej znajomości słownictwa na poziom aktywny i nauczysz się nowych słów. Podczas zajęć poznasz także techniki i triki pozwalające na płynniejszą komunikację, nawet, jeśli Twój angielski nie jest jeszcze bardzo zaawansowany. Indywidualny kurs konwersacji i komunikacji w języku angielskim można rozpocząć w dowolnym momencie w roku, wybrać pasujące terminy i godziny zajęć oraz dopasować liczbę zajęć w tygodniu, miesiącu lub semestrze. Oferuję także zajęcia tematyczne przed zmianą pracy, rozmowami kwalifikacyjnym lub spotkania przygotowujące do wyjazdów lub wystąpień publicznych w j. angielskim.

Indywidualne lekcje języka angielskiego prowadzę od 15 lat. Od kilku lat pracuję w środowisku międzynarodowym, jako tłumaczka ustna klientów biznesowych i dziennikarka portalu o polityce brytyjskiej. Sama posługuję się brytyjskim angielskim na poziomie natywnym, dzięki czemu kurs konwersacji i komunikacji mogę prowadzić na każdym poziomie.

Przed indywidualnym zajęciami z konwersacji i komunikacji w języku angielskim zapraszam na bezpłatne spotkanie zapoznawcze. To szansa, żeby się poznać, wspólnie omówić oczekiwania i potrzeby oraz Twoje dotychczasowe doświadczenia z językiem angielskim, a także wybrać tematy i materiały do naszych kolejnych zajęć.

Zapraszam serdecznie Katarzyna Sobiepanek

Indywidualne kursy konwersacji i komunikacji w języku angielskim prowadzę zdalnie na platformie Teams lub Skype lub telefon oraz stacjonarnie w Szczecinie na Niebuszewie. Na życzenie wystawiam faktury dla klientów indywidualnych i firm.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *