Angielski dla profesjonalistów

Musisz poprawić angielski, ale nie wiesz jak? Dobra znajomość języka angielskiego, a przed wszystkim umiejętność posługiwania się nim w sytuacjach zawodowych to dziś wymóg większości firm. Z myślą o tym przygotuję dla Ciebie indywidualny kurs języka angielskiego dla profesjonalistów.

Prywatne lekcje języka angielskiego dla profesjonalistów opieram na planie nauki dopasowanym do Twoich potrzeb. Materiały na zajęcia dobiorę do Twoich umiejętności i zainteresowań, dlatego lekcje będą ciekawe i różnorodne. To nie będzie typowy kurs Business English, jaki znajdziesz w uniwersalnych aplikacjach. Przygotowując zajęcia, wezmę pod uwagę sytuacje zawodowe w jakich Ty możesz się znaleźć, a słownictwo dobiorę do branży, w której pracujesz.

Prowadząc na zajęciach konwersacje na interesujące Cię tematy, szybciej zapamiętasz poznane słownictwo. Rozmowy prowadzone 100 proc. po angielsku pozwolą naturalnie przełamywać barierę językową. Zaplanuję też dla Ciebie regularne powtórki, dzięki którym utrwalisz nowe słówka i zwroty.

W razie potrzeby dobiorę także materiały do dalszej pracy nad słownictwem z danej dziedziny i wybranymi zagadnieniami z gramatyki – tymi które sprawiają Ci trudność. Na życzenie przygotuję dla Ciebie ćwiczenia umiejętności pisania różnych typów tekstów, jak e-maile czy prezentacje. Mogę również zorganizować lekcje poświęcone technikom komunikacji, metodom uczenia się i zapamiętywania, czy a la coachingowe sesje poświęcone pracy nad motywacją do nauki.

To kurs dla Ciebie także jeśli przygotowujesz się do zmiany pracy, masz w planach przeniesienie do międzynarodowego zespołu, spotkanie z zagranicznym menedżerem, rozmowę na temat awansu lub wystąpienia publiczne w j. angielskim, np. wygłoszenia prezentacji czy referatu.

Dobierając zadania domowe, biorę pod uwagę Twoje możliwości czasowe!

Kolejną zaletą indywidualnych zajęć z angielskiego jest elastyczność: zajęcia możesz rozpocząć w dowolnym momencie w roku, wybrać pasujące terminy i godziny zajęć oraz dopasować liczbę zajęć w tygodniu, miesiącu lub semestrze do Twoich możliwości.

Przed indywidualnym zajęciami z języka angielskiego dla profesjonalistów zapraszam na bezpłatne spotkanie zapoznawcze. To szansa, żeby się nawzajem poznać i sprawdzić jak mogę pomóc w osiągnięciu Twoich wymarzonych celów. To także okazja, żeby wspólnie omówić oczekiwania i potrzeby oraz Twoje dotychczasowe doświadczenia z językiem angielskim. Na tej podstawie opracuję Twój indywidualny plan nauki.

Na indywidualnych kursach języka angielskiego jestem strażnikiem realizacji Twoich celów. Mam 15 lat doświadczenia w prowadzeniu prywatnych lekcji angielskiego, podczas których stykałam się z różnymi osobowościami i wyzwaniami w nauce języka. Każdy Klient to nowy rozdział i motywacja do pracy. Lubię te zajęcia najbardziej, bo ciągle pojawia się na nich coś nowego.

Zapraszam serdecznie!

Katarzyna Sobiepanek

Kursy indywidualne dla profesjonalistów prowadzę zdalnie na platformie Skypie lub Teams oraz stacjonarnie w Szczecinie na Niebuszewie.

Na życzenie wystawiam faktury dla klientów indywidualnych i firm.