Sprawdzian. Test. Zadanie domowe. Czasem potrzebna jest szybka pomoc w powtórce słownictwa lub zrozumieniu zagadnień gramatycznych. Dlatego jako profesjonalna lektorka oferuję doraźną pomoc w zrozumieniu zagadnień gramatycznych i powtórzeniu materiału przed sprawdzianami dla uczniów szkół podstawowych, średnich i studentów na wszystkich poziomach.

Indywidualne korepetycje z języka angielskiego to efektywnie wykorzystany czas poświęcony w całości Tobie lub Twojemu dziecku. To spotkanie, podczas którego wspólnie powtarzamy wybrany materiał, nadrabiamy braki i wyjaśniam wątpliwości dotyczące konkretnych zagadnień gramatycznych. Zajęcia mogą być prowadzone w oparciu o Twoje materiały lub podręczniki zaproponowane przeze mnie.

Korepetycje z języka angielskiego to doraźna pomoc, gdy zawiodły inne środki. Nie odrabiam jednak za uczniów zadań domowych.

Języka angielskiego uczę na indywidualnych kursach od 15 lat. Jestem z wykształcenia filologiem z przygotowaniem pedagogicznym i sporą dozą doświadczeń w pracy z młodszymi i starszymi uczniami. Sama posługuję się brytyjskim angielskim na poziomie natywnym. Uczę zaś, bo lubię pracować z ludźmi i rozwiązywać różnorodne problemy.

Zapraszam serdecznie!

Katarzyna Sobiepanek

 

Korepetycje z angielskiego prowadzę zdalnie przez internet oraz stacjonarnie w Szczecinie na Niebuszewie.

Na życzenie wystawiam faktury dla klientów indywidualnych i firm.