Nawet osoby uczące się języka od wielu lat miewają problemy ze swobodnym wypowiadaniem się po angielsku. Dlatego zapraszam na indywidualny kurs konwersacji, który pomoże skutecznie poprawić Twoją komunikację w języku angielskim.

Zacząć mówić po angielsku można niezależnie od poziomu. Indywidualny kurs konwersacji i komunikacji przeznaczony jest zarówno dla osób rozpoczynających naukę, jak i tych bardziej zaawansowanych. Konwersacje i komunikacja 100 proc. po angielsku pozwolą łagodnie i naturalnie przełamywać barierę językową, jak i poprawić Twoje obecne umiejętności. A wszystko w przyjaznej atmosferze i w Twoim indywidualnym tempie.

Materiały na indywidualne zajęcia konwersacyjne dobieram do Twoich umiejętności i zainteresowań, więc lekcje są ciekawe i różnorodne. Na kursie, prowadząc rozmowy na interesujące Cię tematy, niepostrzeżenie przestawisz się z biernej znajomości słownictwa na poziom aktywny i nauczysz się nowych słów. Podczas zajęć poznasz także techniki i triki pozwalające na płynniejszą komunikację, nawet, jeśli Twój angielski nie jest jeszcze bardzo zaawansowany.

Indywidualny kurs konwersacji i komunikacji w języku angielskim można rozpocząć w dowolnym momencie w roku, wybrać pasujące terminy i godziny zajęć oraz dopasować liczbę zajęć w tygodniu, miesiącu lub semestrze.

Oferuję także zajęcia tematyczne przed zmianą pracy, rozmowami kwalifikacyjnym lub spotkania przygotowujące do wyjazdów lub wystąpień publicznych w j. angielskim.

Indywidualne lekcje języka angielskiego prowadzę od 15 lat. Od kilku lat pracuję w środowisku międzynarodowym, jako tłumaczka ustna klientów biznesowych i dziennikarka portalu o polityce brytyjskiej. Sama posługuję się brytyjskim angielskim na poziomie natywnym, dzięki czemu kurs konwersacji i komunikacji mogę prowadzić na każdym poziomie.

Przed indywidualnym zajęciami z konwersacji i komunikacji w języku angielskim zapraszam na bezpłatne spotkanie zapoznawcze. To szansa, żeby się poznać, wspólnie omówić oczekiwania i potrzeby oraz Twoje dotychczasowe doświadczenia z językiem angielskim, a także wybrać tematy i materiały do naszych kolejnych zajęć.

Zapraszam serdecznie

Katarzyna Sobiepanek

Indywidualne kursy konwersacji i komunikacji w języku angielskim prowadzę zdalnie przez internet lub telefon oraz stacjonarnie w Szczecinie na Niebuszewie.

Na życzenie wystawiam faktury dla klientów indywidualnych i firm.