Wyjazdy zagraniczne, anglojęzyczni znajomi, angielski w szkole, na ulicy, czy na wakacjach – bez języka dziś jak bez ręki. Dlatego warto poszerzyć językowe horyzonty, ucząc się u profesjonalnej lektorki.

Proponuję unikatowe na polskim rynku kursy indywidualne dla dzieci i dorosłych prowadzone 100 proc. po angielsku na każdym poziomie.

Indywidualne kursy języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych to czas poświęcony tylko Tobie i Twojej znajomości języka. Wybierając metody pracy z Tobą, kieruję się przede wszystkim tym, jak Ty chciałbyś się uczyć. W ciągu 15 lat pracy wypracowałam skuteczny schemat prowadzenia lekcji, jednak każdy mój uczeń jest inny i zawsze dopasowuję formę zajęć do indywidualnych potrzeb danej osoby.

Często zaczynam zajęcia od swobodnych konwersacji, żeby rozmawiając na interesujące Cię tematy “uaktywniać” słowa i zwroty, które dotąd znałeś jedynie biernie. Takie zanurzenie w języku pozwoli Ci łagodnie i naturalnie przełamywać barierę językową. Potem stopniowo wprowadzam ćwiczenia poszerzające znajomość słownictwa z interesujących Cię dziedzin albo zagadnienia gramatyczne, wykorzystując metodę deep learning. Liczbę zadań domowych także dostosowuję do Twoich możliwości czasowych. Najważniejsze jest jednak to, że materiały na zajęcia wybieram wyłącznie pod kątem Twoich umiejętności i zainteresowań, więc lekcje nie są nudne ani monotonne.  Planuję też dla Ciebie regularne powtórki, żeby utrwalić nowe słowa i zwroty.

Obok różnorodności formy największą zaletą indywidualnych zajęć z języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych jest elastyczność: zajęcia możesz rozpocząć w dowolnym momencie w roku, wybrać pasujące terminy i godziny oraz dopasować liczbę zajęć w tygodniu, miesiącu lub semestrze.

Przed indywidualnym zajęciami z języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży zapraszam Cię na bezpłatne spotkanie zapoznawcze, żeby wspólnie omówić oczekiwania i potrzeby oraz Twoje dotychczasowe doświadczenia z językiem angielskim. Gdy znajdziemy wspólny język, nauka języka angielskiego będzie przyjemnością.

Zapraszam serdecznie

Katarzyna Sobiepanek

Indywidualne kursy języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży prowadzę zdalnie przez internet oraz stacjonarnie w Szczecinie na Niebuszewie.

Na życzenie wystawiam faktury dla klientów indywidualnych i firm.