Przygotowanie prezentacji, czy wygłoszenie referatu po angielsku, rozmowa z zagranicznym klientem albo wyjazd służbowy za  granicę mogą stanowić problem nawet dla osób dość dobrze znających angielski. Dlatego przed wystąpieniami publicznymi w języku angielskim proponuję dodatkowy trening.

Podczas przygotowań do wystąpień publicznych w języku angielskim opracujemy potrzebne Państwu słownictwo i gramatykę. Możemy także dopracować lub wspólnie przetłumaczyć niewielkie fragmenty tekstu referatu lub prezentacji. Zaproponuję Państwu także ćwiczenia poprawiające wymowę i płynność wypowiedzi, które wykonują dziennikarze, profesjonalni lektorzy i tłumacze ustni. Wspólnie możemy się również zastanowić nad odpowiedziami na pytania, które mogą paść na spotkaniu, oraz przypominamy sobie frazy i zwroty przydatne w codziennych konwersacjach.

Język to narzędzie, im częściej się nim Państwo posługuję, tym sprawniej to wychodzi. Nawet chwilowe zanurzenie w języku zadziała jak dodatkowy trening przez wystąpieniem publicznym w języku angielskim, a konwersacje 100 proc. po angielsku z profesjonalną lektorką przygotują Państwa na różne niespodziewane sytuacje. Trening angielskiego przed wystąpieniem publicznym spowoduje, że poczują Państwo większą swobodę w posługiwaniu się językiem angielskim i łatwiej będzie Wam skupić się na meritum pracy.

Prowadzę także kursy języka angielskiego dla profesjonalistów z elementami języka biznesowego, kursy przygotowujące do egzaminów z języka angielskiego oraz kursy tematyczne przygotowujące do zmiany pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej.

Trening przez wystąpieniem publicznym w języku angielskim można rozpocząć w dowolnym momencie w roku, wybrać pasujące Państwu terminy zajęć oraz dopasować liczbę godzin do Państwa potrzeb.

Indywidualne kursy język angielskiego prowadzę od 15 lat. Od kilku lat pracuję w środowisku międzynarodowym jako tłumaczka ustna klientów biznesowych i dziennikarka portalu o polityce brytyjskiej. W 2019 roku otrzymałam nominacje do nagród dziennikarskich mediaTory w kategorii Torpeda. Sama posługuję się brytyjskim angielskim na poziomie natywnym i wielokrotnie występowałam w języku angielskim przed mniejszym i większym audytorium. Z chęcią przekaże swoją wiedzę i doświadczenie, żeby pomóc Państwu sprostać temu wyzwaniu.

Zapraszam serdecznie

Katarzyna Sobiepanek

Informacje praktyczne

Zajęcia z wystąpień publicznych w języku angielskim prowadzę zdalnie przez internet oraz stacjonarnie w Szczecinie na Niebuszewie.

Cena zajęć ustalana indywidualnie.

Na życzenie wystawiam faktury dla klientów indywidualnych i firm.