Ze znajomością języka niestety nie jest jak z jazdą na rowerze – nie da się go nauczyć raz i na całe życie. Tymczasem dobra znajomość języka angielskiego wraz z umiejętnością posługiwania się nim w sytuacjach zawodowych to dziś wymóg na większości stanowiskach. Z myślą o tym przygotowuję indywidualne kursy języka angielskiego dla profesjonalistów.

Prywatne lekcje języka angielskiego dla profesjonalistów opieram na planie nauki dopasowanym do Państwa potrzeb. Sama posługuję się brytyjskim angielskim na poziomie natywnym i mam przygotowanie pedagogiczne. Prowadzę kursy na każdym poziomie zaawansowania.

Materiały na zajęcia dobieram specjalnie do Państwa umiejętności i zainteresowań, dlatego lekcje są ciekawe i różnorodne. Prowadząc na zajęciach konwersacje na interesujące Państwa tematy, szybciej przestawią się Państwo z biernej znajomości słownictwa na poziom aktywny. Ponadto rozmowy 100 proc. po angielsku pozwolą łagodnie i naturalnie przełamywać barierę językową. Planuję też dla Państwa regularne powtórki zapewniające utrwalenie nowych słówek i zwrotów.

W razie potrzeby dobieram także materiały do dalszej pracy nad słownictwem i wybranymi zagadnieniami z gramatyki lub ćwiczenia umiejętności pisania różnych typów tekstów, jak e-maile czy prezentacje. Mogę również na życzenie zorganizować lekcje poświęcone technikom komunikacji, metodom uczenia się i zapamiętywania, czy a la coachingowe sesje poświęcone pracy nad motywacją do nauki. Oferuję także kursy tematyczne: przed zmianą pracy, rozmowami kwalifikacyjnym lub spotkania przygotowujące do wystąpień publicznych w j. angielskim, np. wygłoszenia prezentacji lub referatu.

Dobierając zadania domowe, biorę pod uwagę Państwa możliwości czasowe. W wersji minimalnej możemy pracować na przykład tylko na autentycznych podcastach lub filmikach, których wysłuchają Państwo w drodze do pracy, czy w czasie spacerów.

Obok różnorodności formy największą zaletą indywidualnych zajęć z angielskiego jest elastyczność: zajęcia można rozpocząć w dowolnym momencie w roku, wybrać pasujące terminy i godziny zajęć oraz dopasować liczbę zajęć w tygodniu, miesiącu lub semestrze do Państwa możliwości.

Przed indywidualnym zajęciami z języka angielskiego dla profesjonalistów zapraszam na bezpłatne spotkanie zapoznawcze. To szansa, żeby się nawzajem poznać i sprawdzić czy mogę pomóc w osiągnięciu Państwa wymarzonych celów. To także okazja, żeby wspólnie omówić oczekiwania i potrzeby oraz Państwa dotychczasowe doświadczenia z językiem angielskim. Na tej podstawie opracowuję i przedstawiam indywidualny plan nauki.

Na indywidualnych kursach języka angielskiego to ja jestem strażnikiem realizacji Państwa celów. Mam 15 lat doświadczenia w prowadzeniu prywatnych lekcji angielskiego i stykałam się już z najrozmaitszymi osobowościami i wyzwaniami w nauce języka. Każdy Klient to nowe wyzwanie i motywacja do pracy. Kursy indywidualne to dużo pracy dla nauczyciela, ale też ogromna satysfakcja. Lubię te zajęcia najbardziej, bo ciągle pojawia się na nich coś nowego.

Zapraszam serdecznie

Katarzyna Sobiepanek

 

Kursy indywidualne dla profesjonalistów prowadzę zdalnie przez internet oraz stacjonarnie w Szczecinie na Niebuszewie.

Na życzenie wystawiam faktury dla klientów indywidualnych i firm.